Увага! Акція!

Безкоштовний перехід існуючих  та підключення нових абонентів, що мешкають у багатоповерхових будинках у м. Івано-Франківськ, смт. Богородчани, с. Вовчинець, с. Крихівці, с. Микитинці, смт. Отинія, с. Чукалівка, с. Угорники, с. Хриплин до волоконно-оптичної мережі за технологією PON.

При підключенні тарифного плану “PON Energy” ви отримуєте енергонезалежність, високу якість та надійність доступу до мережі Інтернет. Якщо Ви обрати тарифний план «PON Energy», то у Вас є можливість отримати доступ до передплати MEGOGO «ТБ і Кіно: Легка» на 310 каналів за спеціальними тарифами.

 

Переваги технології PON:

  1. Незалежність від електроживлення. Для роботи Інтернету достатньо, щоби живлення було у вас в оселі. За наявності блоку безперебійного живлення, Інтернет продовжить працювати навіть, якщо відсутня електрика в будинку.
  2. При підключенні використовується оптоволоконний кабель. Він відрізняється від «витої пари» відсутністю металевих частин, тому йому не страшна гроза і він не цікавий для злодіїв. Сигнал, що передається оптоволокном, без втрат і завжди стабільний.
  3. Оптоволокно – це світовий тренд. На його основі будують всі сучасні мережі.
  4. Ви отримуєте гігабітний доступ до Інтернету. Незалежно від обраного тарифу, є можливість миттєво підвищити швидкість до 1 Гбіт/с без заміни кабелю. Це важливо, оскільки Інтернет змінюється, а запити користувачів зростають. Тому Гігабіт вже найближчими роками може стати «базовою» швидкістю, як сьогодні 100 Мбіт/с.
  5. Ви отримуєте прямий канал зв’язку. Від центрального до домашнього обладнання немає проміжних вузлів, які можуть вплинути негативно на якість з’єднання.
  6. Абонентський терміналу у вигляді маленького пристрою, який можна легко сховати. Ми надаємо його БЕЗКОШТОВНО.

Поширити

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin
Поділитися на twitter
Поділитися на email

Більше новин

З Днем Вишиванки!

Вишиванка – це унікальний генетичний код української нації, що об’єднує нас і вирізняє з-поміж інших народів. Свято вишиванки символізує національну

Увага! Акція!

Безкоштовний перехід існуючих  та підключення нових абонентів, що мешкають у багатоповерхових будинках у м. Івано-Франківськ, смт. Богородчани, с. Вовчинець, с.

Інтернет + TV

Заповніть форму заявки і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом робочого дня