Домени

Реєстрація доменів

Тарифи на реєстрацію доменних імен:

Назва доменуТермін реєстраціїЦіна за період, грн.
UA1 рік1248,00
COM.UA1 рік250,00
IF.UA1 рік250,00

Порядок оплати

Оплата здійснюється на підставі рахунку, який виставляє Реєстратор, шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Реєстратора в банку. Детальніше порядок оплати описаний в Публічному договорі.

Застереження щодо відповідальності

Реєстратор, Адміністратор доменної зони та Оператор Реєстру не несуть жодної відповідальності за наслідки використання, невикористання чи неправомірного використання доменних імен, які зареєстровано за їхньою допомогою, а також за зміст любих матеріалів на сайтах, що публікуються під такими доменними іменами або розміщуються на серверах Реєстратора. Реєстратор, Адміністратор доменної зони та Оператор Реєстру не можуть бути залучені у судові спори щодо доменних імен.

Інформація для користувачів:

Увага!

Будь-яка зміна контактного e-mail можлива тільки за вмотивованою письмовою заявою, належним чином завіреною Реєстрантом.
Реєстранти фізичні особи повинні пред’явити документ, що посвідчує особу або належним чином його завірену копію.

Порядок трансферу:

При трансфері доменного імені на обслуговування до іншого реєстратора, передачі прав на доменн ім’я іншій особі чи достроковому видалені домену від Реєстранта вимагається подати письмову заяву довільного зразка, з вказаним нік-хендлом власника прав на домен. Фізичні особи представляють оригінал або належним чином завірені копії документів, що посвідчують особу (паспорт або документи що його заміняють). Заява від юридичних осіб повинна бути завірена підписом вповноваженої посадової особи та скріплена печаткою.

Документи

Заповніть форму заявки і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом робочого дня

Інтернет + TV

Заповніть форму заявки і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом робочого дня