Міжнародний жіночий день

Міжнародний день жінок | netgroup

Компанія Netgroup висловлює найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня жінок!

Вашій увазі знамениті жінки та їхні винаходи:

Соціальний робот. Сінтія Бреазель є засновницею та генеральною директоркою компанії «Jibo», яка розробляє, за словами самої компанії, першого «соціального робота» для дому.

Визначення номеру абонента і очікування виклику.

Доктор Ширлі Енн Джексон — американський фізик-теоретик. Завдяки її дослідженням 1970-х років з’явилися система автоматичного визначення номера абонента, що телефонує, та опція очікування виклику, коли абонент розмовляє з іншою людиною. Відкриття Джексон у галузі телекомунікацій уможливили створення портативного факсу, оптичного волокна та елементів сонячних батарей.

Фільтр для кави. Перший конусний фільтр для кави був створений власноруч Мерліттою Бенц в 1909 році, з листка учнівського зошита.

Снігоприбиральна машина. Звичайна секре­тарка, Синтія Вестовер, вирішила, що чистота повин­на бути не лише в будинку, але також і на вулицях. У 1892 році вона зібрала першу машину для чищення доріг від снігу.

Розове шампанське. Технологію «ремюаж» в 1808 році розробила Ніколь Барб’є. Використовуючи цю технологію, шампанське через три місяці звільняється від осаду і стає прозорим. Така технологія запрацювала успішно, оскільки якість напою значно покращилась.

Поширити

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email

Більше новин

netgroup

Графік роботи на 14 жовтня

Шановні абоненти! ⠀ З нагоди святкування Дня Захисника України, повідомляємо Вам про зміни у графіку роботи: ⠀ Відділи обслуговування клієнтів: ⠀ 14.10.2021 —

інтернет телебачення | netgroup

Інтернет+Телебачення

2 в 1 ⠀ Швидкісний Інтернет та улюблене телебачення від MEGOGO тепер в одному тарифному плані! ⠀ Насолоджуйтесь переглядом найкращих телеканалів і

Інтернет + TV

Заповніть форму заявки і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом робочого дня