Міжнародний жіночий день

Міжнародний день жінок | netgroup

Компанія Netgroup висловлює найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня жінок!

Вашій увазі знамениті жінки та їхні винаходи:

Соціальний робот. Сінтія Бреазель є засновницею та генеральною директоркою компанії «Jibo», яка розробляє, за словами самої компанії, першого «соціального робота» для дому.

Визначення номеру абонента і очікування виклику.

Доктор Ширлі Енн Джексон — американський фізик-теоретик. Завдяки її дослідженням 1970-х років з’явилися система автоматичного визначення номера абонента, що телефонує, та опція очікування виклику, коли абонент розмовляє з іншою людиною. Відкриття Джексон у галузі телекомунікацій уможливили створення портативного факсу, оптичного волокна та елементів сонячних батарей.

Фільтр для кави. Перший конусний фільтр для кави був створений власноруч Мерліттою Бенц в 1909 році, з листка учнівського зошита.

Снігоприбиральна машина. Звичайна секре­тарка, Синтія Вестовер, вирішила, що чистота повин­на бути не лише в будинку, але також і на вулицях. У 1892 році вона зібрала першу машину для чищення доріг від снігу.

Розове шампанське. Технологію «ремюаж» в 1808 році розробила Ніколь Барб’є. Використовуючи цю технологію, шампанське через три місяці звільняється від осаду і стає прозорим. Така технологія запрацювала успішно, оскільки якість напою значно покращилась.

Поширити

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email

Більше новин

З Днем Вишиванки!

Вишиванка – це унікальний генетичний код української нації, що об’єднує нас і вирізняє з-поміж інших народів. Свято вишиванки символізує національну

Увага! Акція!

Безкоштовний перехід існуючих  та підключення нових абонентів, що мешкають у багатоповерхових будинках у м. Івано-Франківськ, смт. Богородчани, с. Вовчинець, с.

Інтернет + TV

Заповніть форму заявки і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом робочого дня