Як покращити сигнал Wi-Fi у себе вдома

wi-fi signal | як покращити сигнал wifi | netgroup

Як покращити сигнал Wi-Fi у себе вдома?

  • Чим вище, тим краще!

Розміщуйте маршрутизатор на верхньому поверсі вашого будинку, зверху на меблях і ближче до середини будинку чи квартири. Ніколи не ставте його на підлогу. Будь-який роутер значну частину свого Wi-Fi сигналу поширює вниз, під корпус. Тому якщо він стоїть на підлозі, ви вже втрачаєте близько половини потужності сигналу.

  • Мінімізуйте втручання.

Чим більша відстань між маршрутизатором і девайсом — тим гірший зв’язок. Будь-яка електроніка, металеві двері, утеплення стін, дзеркала, галогенні лампи можуть опинитися на шляху сигналу.

  • Оновіть прошивку роутера і драйвера

Використання останніх версій прошивки та драйверів зазвичай гарантує максимальну швидкість роботи бездротової мережі.

  • Використовуйте ретранслятори – вони покращують сигнал.

Особливо корисними вони будуть для приватних будинків і великих квартир. З їхньою допомогою можна істотно розширити покриття бездротової мережі й покращити якість зв’язку. Працюють ретранслятори просто — отримують сигнал від основного маршрутизатора та передають його далі.

  • Захистіть свій Wi-Fi.

Якщо ваша мережа не буде захищена, інші люди зможуть до неї підключитися.

Ви можете зробити свою мережу приватною за допомогою паролю, але ви також можете ще більше її убезпечити, зайшовши на сторінку адміністрування та знявши відмітку з пункту «Enable SSID Broadcast». Після цього більшість людей не буде бачити вашу мережу на своїх пристроях.

Поширити

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email

Більше новин

З Днем Вишиванки!

Вишиванка – це унікальний генетичний код української нації, що об’єднує нас і вирізняє з-поміж інших народів. Свято вишиванки символізує національну

Увага! Акція!

Безкоштовний перехід існуючих  та підключення нових абонентів, що мешкають у багатоповерхових будинках у м. Івано-Франківськ, смт. Богородчани, с. Вовчинець, с.

Інтернет + TV

Заповніть форму заявки і наші спеціалісти зв’яжуться з Вами протягом робочого дня